Przejdź do treści

Kontakt

Pytania rodzaju wszelakiego ― o podróże, o bloga, o mnie, o współpracę ― podobnie jak uwagi czy feedback,  zawsze mile widziane.

Justyna Śnieżek

kontakt@justynasniezek.com

[contact-form][contact-field label=’Imię’ type=’name’ required=’1’/][contact-field label=’Email’ type=’email’ required=’1’/][contact-field label=’Strona www’ type=’url’/][contact-field label=’Komentarz’ type=’textarea’ required=’1’/][/contact-form]

3 komentarze

 1. Paula Paula

  Część Justyna!
  Czytam Twojego bloga, oglądam zdjęcia. Fajna drogę wybralas, jestem podobnego zdania. Nie trac czasu , spełniaj marzenia :). Moje marzenie odnośnie Afryki też się spełniło. Marzenia z dzieciństwa jak podróż Stasia i Nel w Pustyni i w Puszczy. Czytając twoje wpisy pojawia się uśmiech na mojej tworzy i zarazem wzruszenie, bo bardzo tesknie za tym kontynentem. Spędziłam w Kenii tylko miesiac, ale tyle się tam wydarzylo…Strasznie pragnę tam wrócić i zamieszkac. Narazie jestem w Szkocji. Pogoda tu straszna, ale odkładam pieniądze na następną podróż, a w przyszłości na pewno Afryka i ta wschodnia, najbardziej ją kocham. Czuje, że miałybyśmy o czym pogadać przy porannej kawie, która również uwielbiam :). Jeśli będziesz w Lamu to koniecznie skosztuj soków. Specjalność tej wyspy. Tylko uwazaj! uzależniają! 😉 życzę Ci samych radosnych i niezapomnianych chwil. Do zobaczenia w Afryce!!! :):)
  Pozdrawiam
  Paula

 2. Boniface Lekalasimi Boniface Lekalasimi

  Hi justyna!how are you,am Boniface from kenya and wishes to inform you that your instagram is wow!am samburu nomad living eastern Kenya.proudly would like to bring you to attention that I really love photography despite the difficulty here and there.moreso I feel very glad to see you one day visiting my people and get to know their nomadic lifestyles.my insta page is bonifacekalaa,your positive response is highly appreciated.goodbye&nice time thanks.

  • Justyna Śnieżek Justyna Śnieżek

   Hi Boniface, thanks a lot! I’m really glad you like it 🙂

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *